Jak odnaleść prawidłowy model, typ urządzenia

Gdy nie mogą Państwo znaleźć nigdzie danej części prosimy o odnalezienie danych o modelu, typie urządzenia. Najczęściej znajdują się na tabliczkach znamionowych:

  Firma NAC:

 Ważna informacja która usprawni odszukanie części to MODEL oraz ROK PRODUKCJI

Tabliczkę najczęściej w kosiarkach można znaleźć (w miejscu pokazanym na rysunku), natomiast na kosach tabliczka znajduje się na osłonie silnika nad sprzęgłem lub na rozruszniku, w piłach najczęściej na rękojeści.

 

 

 

 

W firma VICTUS-EMAK tabliczkę powinna znajdować się tak samo jak w firmie NAC

 

 Firma MTD:

 

Ważna informacja która usprawni odszukanie części to MODEL, ROK PRODUKCJI oraz nr urządzenia.

Tabliczkę najczęściej w kosiarkach spalinowych można znaleźć w górnej części korpusu lub bocznej, w kosiarkach elektrycznych najczęściej jest przy wylocie do kosza, natomiast w traktorach i kosiarkach samojezdnych w okolicy siedliska lub pod siedliskiem, na kosach spalinowych z dołu tuby napędowej.

Więcej informacji można odnaleść tutaj:

MTD WOLF GARTEN Cub Cadet Bolens Gutbrod i inne pod marki MTD

 

 

 

Firma MURRAY Tabliczka znajduje się również na korpusie ale do złożenia zamówienia potrzebny jest MODEL NR. oraz MODEL NAME.

 

 

 

Części do silników BRIGGS&STRATTION

 

Aby zamówić jakąś część z firmy BRIGGS&STRATTION należy znać MODEL, TYPE, CODE, które są wybite na silniku (najczęściej nad świecą lub na osłonie tłumika w większych silnikach nr są umieszczone na pokrywie zaworów).

Dokładniejszy opis sprzętów oraz modeli marki BRIGGS&STRATTON znajduje się TUTAJ

 

 

 

Części do sprzętu firmy AL-KO

 

Aby zamówić części do sprzętu AL-KO należy znać ART. NR, który znajduje się na tabliczce znamionowej oraz rok produkcji.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl